English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

2015. gada 2. jūlijs - Latvija, Liepāja- rūpnīca PUMAC Latvija - pabeigta trīs jauno korpusu celtniecība. To celtniecībā izmantotas LAMILUX lentveida gaismas konstrukcijas. Sniega slodze 198 kg/kv.m !!! Tas ir labakais rādītājs Eiropā. Pievērsiet uzmanību siju skaitam- tās ir nesošais polikarbonāta elements lai spētu nodrošināt tādu slodzi !!!2015.gada 15.jūnijs – Vācija Hannovere - Pagājušajā nedēļā bija Starptautiskā izstāde Ugunsdrošība - INTERSCHUTZ-2015. Mūsu partneris STOEBICH prezenteja jaunus produktus, lai aizsargātu konveijera atverēm. Hannovere Izstāžu komplekss, kur notika izstāde, ir aprīkots ar dūmu novadīšanas sistēmu, dabiskā apgaismojuma un ikdienas ventilāciju kas ražoti mūsu partneri LAMILUX !!!


2015. gada 12. maijs - Latvija, Jūrmala, „Dzintaru” koncertzāle - uzņēmums STOEBICH kopā ar distributoru Latvijā BOS CELTNIECĪBA, veica skaņas absorbējošās barjeras montāžu starp koridora un koncertzāles telpām. STOEBICH - tā ir augsta kvalitāte un optimāli risinājumi!!! Šeit Jūs varat to aplukot.


2015. gada 27 aprīlis - Latvija, Jelgava, Langervaldes iela 3- jaunā SFM Latvija ēka- LAMILUX distributors Latvijā, uzņēmums BOS CELTNIECĪBA uzvarēja tenderī par jumta logu piegādi dabiskajam apgaismojumam un vēdināšanai. LAMILUX- tā ir augstvērtīga, uzticama un ilgmūžīga produkcija!


2015.gada 8. aprīli - Latvija, Valmiera - Valmieras stikla šķiedras rupnīca - Celtniecības uzņēmums SCO atkal izvēlējies LAMILUX dūmu lūkas saskaņā ar EN12101-2. LAMILUX garantē augstu kvalitāti un izturību ekspluatācijā !!!


2015.gada 2. aprīlī - Latvija, Rīga, Jaunmoku iela  26 -  veikala "KOMFORTS" rekonstrukcija - STOEBICH (Štobih) distributors Latvijā veica noliktavu dalījumu izmantojot sistēmu Fibershield E. Izmantojot šo barjeru Fibershield E un ieteikumus no STOEBICH ugunsdrošības ieteikumus, tiek nodrošināta EI30 klase
!!!


2015.gada 25.martā -  Latvija, Starptautiskā Lidosta  „Rīga”- Jauna, paša lielākā angāra Baltijas valstīs, celtniecība lidmašīnu apkalpošanai - Pabeigta dūmu novadīšanas lūku un elektriskās sistēmas uzstādīšana saskaņā ar standartu EN12101-2.
Jaunās LAMILUX 24V un 48V DC sistēmas - tā ir augsta uzticamība un efektivitāte ēku turpmāko darbību procesā !!!


2015.gada 18.martsPaldies, ka apmeklējāt mūsu stendu Būvniecības izstādē MĀJA-1 2015 Ķīpsalā (12-15/03/2015).
Pilna informācija par izstādēm šeit !!!


2015.gada 9.martā - No 12. līdz 15. martam Ķīpsalā notiks starptautiskā būvniecības industrijas izstāde „Māja I 2015”. G
aidīsim Jūs izstādē "MĀJA I 2015" Mūsu stendā K2L1.


2015. gada 19.februārī - Latvija, Rīga, Liepajas iela 3- jaunā dienesta viesnīca- ANDREU BARBERA Baltijas distributors BOS CELTNIECIBA uzvarēja konkursā par ugunsdrošo EI-60 durvju DELTA piegādi. ANDREU BARBERA lieliska kvalitāte un lieliska cena !!!


2015. gada 11.februāris - Latvija, Liepāja- rūpnīca PUMAC Latvija- jaunu rūpniecības telpu būvniecībā tiks izmantotas jumta gaismas joslas LAMILUX ražojuma. Jumta logu konstrukcijas un gaismas joslas ir bez augstuma tiltiņiem. Visi siltuma slodžu rādītāji ir apstiprināti un pārbaudīti ar Vācijas un Eiropas sertifikātiem !!! Tie ir paši labākie starp tādu sistēmu ražotājiem Eiropā !!!


2015. gada 2. februārī - Latvija, Mārupe - POLIPAKS rūpnīca  - Ir pabeigta četru STOEBICH ugunsdrošo barjeru uzstādīšana no tekstila, lai nodrošinātu EI60 ugunsdrošības klases aizsardzību. Augsts tehnoloģiskums un inovitātes dotajai ugunsdrošības sistēmai ļauj tās instalēt 4 darba dienās. Pievērsiet uzmanību lielajam platumam un augstumam !!!


2015. gada 26. janvārī- Vācija, Minhene- no 19 līdz 24 janvārim notika Starptautiskā būvniecības izstāde BAU-2015- kā vienmēr izstādē tika pārstāvēti BOS CELTNIECĪBA partneri, vecākās un pazīstamākās eiropas firmas: Uzņēmums LAMILUX- dabiskās dūmu novadīšanas sistēmas un jumta logi, kā arī uzņēmums STOEBICH- uguns un dūmu aizsardzība pielietojot tekstilu !!!


2015. gada 8. janvāris- Latvija, Starptautiskā Lidosta  „Rīga”- jauna paša lielākā angāra Baltijas valstīs celtniecība lidmašīnu apkalpošanai- LAMILUX uzņēmums kopā ar distributoru LAMILUX veica dūmu novadīšanas sistēmas, saskaņā ar Eiropas normatīvu EN12101-2, un virsgaismas logu izgatavošanu un piegādi. Ir sākta jumta logu montāža. Šajā objektā tiks uzmontēta sistēma ar pilnīgu elektrisko atvēršanu saskaņā ar EN12101-2 no LAMILUX ražotāja- tā ir daudz lētāka par D+H Mechatronic !!!


2014. gada 4 novembri - Latvija, Rīga, Tallinas iela- pārtikas uzņēmums STABURADZE- izgatavota un uzstādīta STOEBICH ugunsdrošības barjera lai nodrošinātu EI30 aizsardzību. STOEBICH produkcija- tā ir augsta kvalitāte un mūsdienīgas tehnoloģijas, cilvēku dzīvību un materiālo vērtību aizsardzībai !!!


2014. gada 27. oktobrī - Latvija, Rīga, Krustpils iela 35 - SCHNEIDER ELECTRIC ražošanas telpu rekonstrukcija- tiek nobeigti darbi jumta seguma nomaiņai, jumta logu un dūmu novadīšanas lūku uzstādīšana. Pievērsiet uzmanību lielajam apgaismojumam telpās - tas ļaus ekspluatācijas periodā būtiski samazināt apgaismojuma izdevumus.
LAMILUX- tā ir augsta kvalitāte par saprātīgu cenu !!!


2014. gada 20. oktobri - Latvija, Mārupe - POLIPAKS rūpnīcas celtniecība - STOEBICH pārstāvis Latvijā BOS CELTNIECĪBA uzvarējusi konkursā par EI60 ugunsdrošības klases nodrošināšanu ar ugunsdrošajām barjerām no auduma. Vācijas līdera STOEBICH produkcija ir plaši pazīstama visā pasaulē un Latvijā - kā labākais risinājums ugunsdrošībai EN1634 !!!


2014. gada 16. oktobris- Latvija, Jūrmala, Slokas iela 11- būvniecības uzņēmums LERIX savam objektam izvēlējies LAMILUX lūku izejai uz jumtu. LAMILUX lūkas izejai uz jumtu ir apveltītas ar labākajiem siltuma koeficientiem salīdzinot ar konkurentiem !!!


2014. gada 1.septembris- Latvija, Rīga, Krasta iela 54- VOLKSWAGEN autocentra telpu rekonstrukcija - LAMILUX distributors Latvijā BOS CELTNIECĪBA veica jumta logu piegādi dabiskajam apgaismojumam jaunajās VOLKSWAGEN autocentra telpās. MOLLER AUTO grupa, kas tirgo Vācijas automašīnas, izvēlējusies augsto LAMILUX kvalitāti !!!


2014. gada 29. augusts- Latvija, Mārupes novads- POLIPAKS rūpnīcas būvniecība- LAMILUX distributors Latvijas teritorijā- uzņēmums BOS CELTNIECIBA, pabeidza jumta logu montāžu un dūmu novadīšanas sistēmu montāžu saskaņā ar EN 12101-2. LAMILUX- tā ir Vācijas kvalitāte un augstas tehnoloģijas daudziem gadiem !!!


2014.gada 5.augusts - Latvija, Rīga, Krustpils iela 35 - Rupnīca LEXEL, grupa SCHNEIDER ELECTRIC - LAMILUX kompānija kopā ar izplatītāju BOS Celtniecība piegādāja pirmo partiju jumta logiem. Vecie jumta logi, kopskaitā 200 gabali, tiks aizstāti uz jaunajiem LAMILUX ražotajiem logiem. ŠĪ nav pirmā LAMILUX un Schneider Electric sadarbība, viena no iepriekšējajām -  rūpnīca Regensburgā (Vācija).


2014. gada 29. jūlijs- Latvija, Jūrmala, Dzintaru prospekts 50- jaunbūve tagad arī ir nokomplektēta ar vistehnoloģiskāko lūku izejai uz jumtu- LAMILUX. LAMILUX un BOS CELTNIECIBA klienti izvēlas daudzu gadu garumā pārbaudītu kvalitāti !!!


2014. gada 14. jūlijs- Latvija, Rīga, Ēveles iela 2- Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola- uzņēmums BOS CELTNIECĪBA veica lūkas nomaiņu izejai uz jumtu. Nomaiņas darbi aizņēma 4 stundas. LAMILUX produkcija- tā ir garantēta ekspluatācija daudzu gadu garumā !!!


2014. gada 2. jūlijs- Latvija, Rīga, Rusova iela 5a- uzņēmums ANDREU kopā ar distributoru Baltijas valstīs BOS CELTNIECĪBA veica tehnisko durvju ENSAMBLADA pirmo māju komplektāciju jaunajā kompleksā. ANDREU produkcija- tās ir tehniskās durvis un ugunsdrošās durvis EI30 EI60 EI90 EI120 no metāla. ANDREU durvis garantē ilgstošu ekspluatāciju bez korozijas !!!


2014.gada 26. jūnijs - Latvija, Limbaži,  Rīgas iela 23a - jauns tirdzniecības centrs "TOP" – Latvijas Pepublika  Ugunsdzēsēju Dienesta virsnieki pirms pieņemšanas veikala eksluatacija pārbaudī  LAMILUX dūmu novadīšanas sistēmas saskaņā ar standartu EN12101-2.Sistēma darbojās nevainojami ! LAMILUX - šī augstas kvalitātes par saprātīgu naudu !!! skatiet šeit ka strādāja sistēma LAMILUX


2014. gada  9. jūnijs- Latvija, Inčukalns, - RETTENMEIER BALTIC kokapstrādes cehs (RETTENMEIER -lielākais Vācijas uzņēmums koksnes pārstrādes jomā) –LAMILUX uzņēmums kopā ar Latvijas pārstāvi  BOS CELTNIECIBA īsteno pakāpenisku ražotnes modernizāciju. Tiek uzstādītas lūkas dabiskajai vēdināšanai, kā arī gaismas sienas- tas ļaus nākotnē būtiski ieekonomēt ražošanas izmaksas. RETTENMEIER grupa jau vairākas desmitgades sadarbojas ar LAMILUX. LAMILUX mūsdienīgās tehnoloģijas un kvalitāte jau ir pārbaudīta ilgajos ekspluatācijas gados !!!


2014.gada 28.maijs - Latvija, Jūrmala - jaunā māja Vienības gatve 20 - pabeidza būvēt māju, dzīvokļu pārdošanu sāka - virsgaismas lukas no LAMILUX uzņēmumā tiek izmantotas dienasgaismai pazemes garāžā šajā kompleksā. Piemērots LAMILUX virsgaismas ar izmēriem 2 metrus par 2 metriem ar PETG stiklojumu. LAMILUX ir lieliska vācu kvalitāte par saprātīgu naudu !!!


2014. gada 12. maijs-  Latvija, Rīga, veikals MAXIMA, Dzelzavas iela 6- BOS CELTNIECĪBA (LAMILUX distributors Latvijā) speciālisti kopā ar uzņēmuma SPLINKLER SERVICE apkalpojošo personālu veica pirmreizējo apskati veikala dūmu novadīšanas sistēmai.  Tuvākajā laikā SPLINKLER SERVICE speciālisti izies LAMILUX EN12101-2 sistēmas apmācības. Uz šo brīdi SPLINKLER SERVICE apkalpo visus MAXIMA veikalus Latvijā.


2014.gada 9. maija  -
Latvija, Ķekava  Nākotnes iela 1C - Ķekavas sākumskolas 2.kārta - kompānija LAMILUX ar Latvijas pārstāvi BOS CELTNIECĪBA veic  dūmu lūku, saskaņā ar   EN12101-2 un lūkas izeju uz jumtu piegādi. Ģenerāluzņēmēja uzņēmuma ABORA specialisti vēlreiz novērtējuši augsto LAMILUX kvalitāti un uzticamību !!!


2014.gada 24. aprīlis - Latvija, Ikšķile, Daugavas prospekts Nr.34 - Dienas centra rekonstrukcija - LAMILUX uzņēmums izgatavoja  un BOS CELTNIECĪBA piegādāja
LAMILUX FE logus  ar siltuma zuduma koeficientu 1,1 W / (m K). LAMILUX produkcija - labākais risinājums jumtiem ar slīpumu līdz 25 grādiem !!!


2014.gada 10,aprīli -
Latvija, Rīga – Notika seminārs ar LR Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta inspektoriem lai iepazītos ar produkcijas LAMILUX (dūmu novadīšana) un produktu STOEBICH (ugunsdrošas aizkari un barjeri). Mums bija daudz palīdzēja VUGD Ugunsdrošibas uzraudzības pārvaldes priekšnieks Dzintars Lagzdinš un viens no  vadošajiem speciālistiem ugunsdrošībā Latvijas Republikā Jurijs Černikovs (SIA GLAMMA).


2014.gada 19. marta - Latvija, Mārupes novads - „POLIPAKS” rūpnīcas būvniecība (9 slāņu plēves barjeras un drukāšanas- laminēšanas produkcijas ražošana) - LAMILUX izplatītājs Latvijas teritorijā uzņēmums BOS CELTNIECĪBA uzvarēja konkursā par 92 lūku piegādi ar dūmu novadīšanas funkciju saskaņā ar standartu EN12101-2, dabīgajai ventilācijai un dabiskajam apgaismojumam. Mūsu klienti izvēlas vācu kvalitāti LAMILUX, kas pārbaudīta ilgo gadu ekspluatācijā !!!


2014.gada 10. marta - Latvija, Valmiera - Latvija, Valmiera - "Valmieras stikla sķiedru rūpnīca" - pārbaudīta sistēma LAMILUX dūmu novadīšanas saskaņā ar EN12101-2.  Ugunsdzēsības dienesta inspektori novērtē LAMILUX produkciju un sistēmas ticamību. LAMILUX kvalitāte un uzticamība ir pierādījusies dauzo
ekspluatācijas gadu laikā !!!


2014. gada 1. februāris - Latvia, Olaine - OlainFarm uzņēmuma jaunā ražotne. JJK Serviss speciālisti izvēlējās savā klasē labākos logus izejai uz jumtu - LAMILUX. Tagad LAMILUX lūkas kalpos daudzus gadus OlainFarm rūpnīcā. LAMILUX lūkām ir labākais siltumvadīstpējas koeficients Eiropā !!!


2014. gada 20. janvāris - Latvija, Rīga - jaunās PS KOMERC telpas Rīgā, Granīta ielā 6 - LAMILUX uzņēmuma produkcija veiks dūmu novadīšanu ražošanas un noliktavas telpās saskaņā ar EN 12101-2 standartu. Mūsu klienti izvēlas desmitgažu laikā pārbaudītas LAMILUX vērtības !!!


2014. gada 11. janvāris - Latvija, Rīga-  Latvijas Republikas Valsts Ieņēmuma Dienesta jaunā ēka- Uzņēmums STOEBICH kopā ar Latvijas distributoru BOS CELTNIECĪBA īstenos ēkā ugunsaizsardzību  cilvēku evakuvācijai. Ugunsdrošā barjera STOEBICH tiks iebūvēta griestos. STOEBICH ugunsdrošās barjeras ir vienas no nedaudzajām kas atbilst ugunsizturības standartam EN 1634-1 !!!


***ZĪŅUARHIVS ***2013***2012***2011***2010***

 
           
LV-1035, Rīga, Purvciema iela 18 Tālr. 67817047; Faks 67817048 bos.c@dot.lv

Skype Me™!