English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

2012. gada 7. decembrī- Latvija, Jūrmala, Jūras iela 26- VIVALUX jaunā māja- LAMILUX uzņēmums kopā ar BOS CELTNIECĪBA veica F100 lūku izgatavošanu un montāžu, lūkas paredzētas pagrabstāva telpu vēdināšanai, cilvēku avakuvēšanai no pagrabstāva un triecienviļņa izvadīšanai no pagraba sprādziena gadījumā. LAMILUX klientiem piedāvā produkciju kura ir piemērota cilvēku drošībai !!!2012.gada 20.novembri - Latvija, Rīga, M.Rankas iela 4 - Jaunā māja - Uzņēmums BOS CELTNIECĪBA veikt uzstādīšanu ugunsdrošības durvis dzīvoklī un kāpnēm  jaunajā sešu stāvu mājā. Durvju drošības klase EI-60. Uzstādīšana 40 durvju tika veikti 2 darba dienu laikā. Durvi ANDREU BARBERA ražošana- garantēta ugunsdrošība, viegla uzstādīšana un precīzi izmēri !!!


2012.gada 5 novembri – Latvija, Liepāja, Labraga iela  11 - Diemžēl nav pasargāti no vandālisma neviens -  mehāniski bojāts jumta logu segums tika aizstāts. Darbi par nomaiņas veikts 40 minūtes. Lūdzu, ņemiet vērā produktus LAMILUX tika uzstādīta vietā 28 oktobris 2010 - Vienā no fotogrāfijām jūs varat redzēt produktus konkurentiem. LAMILUX kvalitatīvie un inovatīvie risinājumi ir praktiskāki un lētāki salīdzinājumā ar konkurentiem!!!


2012.gada 22 oktobri -Latvija, Rīga - „Latvijas Universitātes Bibliotēkas ēkas Kalpaka bulvārī 4, Rīga” rekonstrukcijas projekts- LAMILUX uzņēmums izgatavoja  lūkas dabiskajam apgaismojumam, bet uzņēmums BOS CELTNIECĪBA  veica to piegādi un sniedza tehniskās konsultācijas šajā objektā. Ģenerāluzņēmējs RE RE augstu novērtēja LAMILUX produkcijas kvalitāti un tās tehniskos raksturlielumus !!!


2012.gada 15.oktobrī - Latvija, Rīga, M.Rankas iela 4 - Jaunā māja - Kompānija ANDREU BARBERA kopā ar Baltijas distributoru  BOS CELTNIECĪBA uzvarēja konkursā par piegādi ugunsrošas durvis uz jaunā sešu stāvu māja. Durvis atbilst ar ugunsdrošibas klase EI-60. Durvis DELTA ražošana ANDREU BARBERA - garantēta kvalitāte un saprātīgas cenas !!!


2012.gada 5. oktobrī - Krievija, Lyubertsy - uzņēmums MLP, rūpnīca. Uritckogo - Vadošie eksperti pazīstama rūpniecības būvniecības projektu institūtus no Maskavas un Samara apmeklēja vienu no vietām, kur uzstādītas virsgaismas joslas LAMILUX. Viņi augstu novērtēja LAMILUX ražošanu. Par šiem 2,5 gadu darbības produkta LAMILUX izrādījās no labas puses.Būvniecību platums 6 metri. Pievērsiet uzmanību, kā gaismas iekšā noliktavā un uzņēmumos!


2012.gada 22.septembrī - Rīcība Rīgas Pilsētas Dzīvnieku patversme Ličos - BOS CELTNIECĪBA uzņēmums kopā ar skolēniem 74. Riga vidusskolas piegādāti makulatūru, kas rezultātā tiks apmainītas uz lopbarību suņiem un kaķiem, kuri satur  patversmē. Darbinieki BOS CELTNIECĪBA atbildīgs ne tikai biznesā bet arī parastajā dzīvē !!!


2012.gada 20.septembri - Latvija, Jūrmala, Juras  iela26 - Jaunas mājas VIVA LUX - uzstādīti ugunsdrošas durvis TURIA klase EI-60 ražošanas ANDREU BARBERA. Tērauda durvis ANDREU BARBERA – tas ir pilna komplektācija, augstas kvalitāte un vienkāršība uzstādīšana !!!


2012.gada 10.septembrī - Latvija, Rumbula, Granīta iela 24 – ražošanas telpas BSW LATVIA – lai nodrošinātu drošību un novērstu ūdens sūci jumta tika mainīti vecās jumta logi uz jauno F100 ražošanas LAMILUX. Augsto tehnoloģiju lūkas LAMILUX lūku atļauts veikt darbus uz jumta par nomaiņu deviņu lūkas vienā darba dienā !!!


2012.gada 27.augustā - Igaunija, Tartu - Tartu Universitāte -  Nāc uz beigam nomaiņišanas darbi lūkas dabiskā apgaismojuma un ventilācijas. Šājā objektā tiek izmantoti D+H Mehatronic sistēmas ventilācijas un dūmu izvadīsanai (EN12101-2).  Turklāt pie ēkas ekspluatācijas LAMILUX produkcija ļaus ietaupīt ievērojamus izdevumus apgaismojumam un apkurei !!!


2012.gada 21.augustā - Latvija, Jūrmala, Jūras iela 26 - jaunā māja VIVA LUX – kompānija ANDREU BARBERA izgatavo šo stilīgu mājas ugunsdrošas tērauda durvi par ugunsgrēka klases EI60. Priekšrocības durvīm Andreu - cinkots tērauda un metināto šuvju trūkumu ražošana laikā !!!


2012.gada 18.augustā  - Latvija, Ventspils, Juras  iela 36 - uzņēmums PILSBUVE izmantoti šajā projekta lūkas LAMILUX (Lamilux lūka izejai uz jumtu.) Izmantojot lūkas LAMILUX  tika veikti sabiedriskās ēkas fasāžu renovācija, energoefektivitātes paaugstināšana ar pasīvās ēkas komponentiem oefektivitātes uzlabošanai. Šis lūka ir koeficients siltuma zudumu mazāks par 1,0 W / (m² K). Produkti LAMILUX ir plašs piemērošanas !!!


2012.gada 14. augustā
- Krievijas Federācija, Kaļiņingrada - uzņēmuma HoltzsMaster jaunajās telpās- uzņēmums LAMILUX kopā ar reģionālo pārstāvi BOS CELTNIECĪBA uzvarēja konkursā par lūku piegādi dabiskajam apgaismojumam un dabiskajai vēdināšanai. Mūsu klienti augsti vērtē LAMILUX ražošanas kvalitāti un domā par ēkas siltuma zudumiem nākotnē !!! LAMILUX lūku pamatnes ir izgatavotas no GRP un rūpnīcas apstākļos siltinātas ar poliuretānu un tām piemīt siltumvadāmības koeficients =0,5 W / (m2К).


2012.gada 27.jūlijs - Latvija, Jūrmala, Vienības gatve 20 - Jaunā māja - BOS CELTNIECĪBA uzņēmums kopā ar LAMILUX uzņēmumu uzvarēja un veica lūku piegādi lai nodrošinātu dabisko apgaismojumu un dūmu izvadīšanu ugunsgrēka gadījumā no pazemes garāžas. Mūsu klienti izvēlas jau desmitgadēs pārbaudītu LAMILUX kvalitāti!!!


2012.gada 11.jūlijs –Krievija, Kaļiņingrada- AQWELLA vannas istabu mēbeļu izgatavošanas rūpnīca- izgatavots, piegādāts un uzstādīts STOEBICH ugunsdrošais aizkars ar klasifikāciju EI-90 ar izmēriem 5m*5m. STOEBICH produkcija un inovācijas ļauj nezaudēt telpu un izmantot ailes pilnā apjomā, kā arī izpildīt stingrās ugunsdrošības normas! STOEBICH produkcija- ugunsdrošība kuru neredz!!!


2012.gada 30.jūnijs – Igaunija, Tartu- Universitāte- piegādāta kārtējā lūku partija dabiskajam apgaismojumam, ventilācijai un dūmu novadīšanai. Pievērsiet uzmanību iepriekš uzstādītajām, cita ražotāja lūkām- tām ir daudz sliktāki siltumzudumu rādītāji un tās ir jāmaina. Mūsu klienti izvēlas daudz kvalitatīvāko LAMILUX uzņēmuma produkciju- kura pārbaudīta audzajos ekspluatācijas gados- objektos visā pasaulē !!!


2012 gada 12 jūnijā, - Latvija, Rīga - ir izgatavotas un piegādātas tehniskās durvis-ENSAMBLADA  uzņēmumam MODUL. Uzņēmums MODUL piedāvā plašu  jūras konteineru, vagoniņu, cletniecības moduļu  un citu celtniecības aprīkojuma klāstu Latvijā, kā arī ārpus Latvijas republikas (Tallina, Klaipēda, Odessa). MODUL eksperti  augstu novērtēja Andreu BARDERA  produkcijas kvalitāti un kombinācijas iespējas !!!


2012.gada 26.maija - Krievija, Jekaterinburga - Uzņēmumu grupa SVEL, Nižne-Issetska metālkonstrukciju rūpnīca - būvdarbi tiek pabeigti. Uzņēmums LAMILUX  kopā ar BOS CELTNIECĪBA veic  Gaismas  B tipa joslas izgatavošanu, piegādāšanu un šefu-montāžu šajā objektā. 2012. gada aukstā ziema un lielais sniega daudzums Urālos vēlreiz apstiprināja LAMILUX  augstākās kvalitātes tehnoloģijas !!!


2012.gada 19.maija - 
Latvija, Madonas rajons, Sauleskalns, Katlu iela  1A - Koģenerācijas stacija – uzmontēta un noregulēta dūmu novadīšanas sistēma EN12101-1, dabiskās ventilācijas un apgaismojuma sistēma. Šajā objektā izmanto  pneimatisko CO2 sistēmu un ugunsdzēsības elektriskos motorus D + H. LAMILUX produkcija un tehnoloģijas spēj izpildīt visas stingrās dūmu novadīšanas prasības Eiropas standartos EN12101-2 !!!


2012.gada 14. maija - Latvija, Saldus, Kuldigas iela 88a - Koģenerācijas stacija - Uzstādīta dūmu novadīšanas sistēma - atbilst EN12101-2 un ir iespēja to izmantot apvienojumā ar dabīgo ventilāciju. LAMILUX tehnoloģijas un produkti tiek izmantoti Eiropā vairāk nekā 100 gadus!!!


2012.gada 7.maija - Igaunijā, Tartu - Tartu Universitāte, būvniecība un rekonstrukcija – uzņēmums LAMILUX veic produkcijas piegādi  dabīgajam apgaismojumam, ventilācijai un dūmu izvadīšanai - 500 lūkas. Pirmā LAMILUX lūku partija ir piegādāta. LAMILUX produktu izmantošana ir iespējama ne tikai rūpniecības un tirdzniecības ēkās !!!


2012.gada 30.aprīlis  - 
Latvija, Rīga, Nīcgales iela 27 - Jaunā 6-stāvu māja – izgatavotas, piegādātas un  uzstādītas  LAMILUX lūkas dūmu novadīšanai no pazemes autostāvvietas.  LAMILUX produkcija- tai ir plašs pielietojuma spektrs būvniecībā !!! 


2012.gada 30.aprīlis  - 2012. gada 20. aprīlis- Igaunija, Tallina- no 2012. gada 11. aprīļa līdz 14 aprīlim notika izstāde ESTBUILD-2012. Pateicoties mūsu partnerim, uzņēmumam- UKSED+   izstādē pirmo reizi tika piedāvāta ANDREU BARBERA produkcija- metāla ugunsdrošās durvis. Metāla ugunsdrošās durvis ANDREU-  tā ir augsta kvalitāte!!!

2012.gada 16.aprīlī - Latvija, Rīga, Nicgales iela 27 - Sešu stāvu māja ar pazemes garāžu – Kompānija BOS CELTNIECĪBA pabeidz būvniecību. Sākas pārdošanas dzīvokļu jaunā mājā.
Visa informācija Attīstītāja weblapā www.nicgales27.lv

2012.gada 10 aprīlī - Latvija, Madonas novads, Sauleskalns, Katlu iela 1A - Koģenerācijas stacija - uzstādīti uz jumta lūkas dabiskajam apgaismojumam un vēdināšanai, dūmu novadīšanai saskaņā ar EN12101-1. Lūkas integrēti jumtu metāla paklājuma. Produkti LAMILUX - plašs iespēju klāsts !!!2012.gada 24. martā - Latvija, Rīga, Katlakalna iela- iepirkšanās centrs, noliktava
HYDROSCAND – pabeigti dumulukas dūmu novadišanai EN12101-2, dabisko ventilācijai un dabas apgaismojumai montāža uz jumtu. LAMILUX produkcija - ātras montāžas garantija un ilgmūžība!!!


2012.gada 20.martā -  no 15 līdz 17 martā 2012, Kaļiņingradā, tiek veikta izstāde "FASĀDS-2012" – izstāde  apmeklēja apmēram 10.000 apmeklētāju - BOS CELTNIECĪBA izplatīja informatīvas skrejlapas par produktiem LAMILUX, STOEBICH, ANDREU BARBERA !!!


2012.gada 19. martā - noslēdzās ar izstādi "Māja-1", Rīgā - apmeklētāji augsti novērtējuši piedāvāto preču kvalitāti un klāstu kuru piedāva uzņēmums BOS CELTNIECĪBA. Detalizētajam fotoreportāžam lūdzu, klikšķiniet šeit !!!


2012.gada 11. martā - Krievijas Federācija, Kaļiņingrada - no 2012. gada 15 līdz 17 martam BALTIC EXPO izstāžu centrā notiks ikgadējā izstāde, "FASADS-2012." Izstādes paviljona informācijas stendos un izstādes katalogos jūs atradīsiet informāciju par produkciju kuru piedāvā mūsu kompānija !!!


2012.gada 5.martā - Olaine, Rupnīcu iela 4 – rupnīca LYNGSON (apkures sistēmu ražošanas rūpnīca) – uzstādīta dūmu novadīšanas sistēmai atbilstoši  EN12101-2 (LVS EN12101-2).
LAMILUX produkcijas augstais tehnoloģiskums un montāžas vienkāršība ļauj Pasūtītājam ieekonomēt  izdevumus un neapstādināt  būvniecības procesu ne uz minūti !!!


2012.gada 27.februāris - Latvija, Saldus, Kuldīgas iela 88a - Katlumāja (koģenerācijas stacija) ar kurināmā uzglabāšanas novietni. LAMILUX izgatavojis un BOS CELTNIECĪBA piegādājis dūmu lūkas un dūmu novadīšanas sistēmu objektā. Šī sistēma atbilst EN12101-2, nākotnē to ir iespējams  izmantot dabīgajai ventilācijai. Ģenerāluzņēmēja
kompānija- UPTK jau piektajā objektā ir novērtējusi minētās produkcijas ražotāja- vadošā Eiropas uzņēmuma LAMILUX priekšrocības!!!


2012.gada 16.februāris - Latvija, Rīga, Katlakalna iela- iepirkšanās centrs, noliktava HYDROSCAND – izgatāvoti un pegādati dumulukas dūmu novadišanai EN12101-2, dabisko ventilācijai un dabas apgaismojumai. LAMILUX sistēmu un produktu ekspluatācijā nākotnē pazemināt ievērojami darbības izdevumus.  To apliecina vācu sertifikāti un aprēķinu !!!


2012.gada 11.februāris - Latvija, Cesis, J.Poruka iela 23 - Tirdzniecības centrs "Beatus" – ir uzstādita sistēma dūmu novadišanai saskaņā ar standartu EN12101-2. Montāžas darbi un sistēma regulēšana sastādi divas darba dienas.Pilns komplekts un sistēmu tehnoloģiskums ir viens no priekšrocībām ražošanas LAMILUX produktus !!!


2012.gada 1 februāris - Latvija, Jelgava - jaunā siera rūpnīca "Latvijas Piens" – izgatavotas un būvlaukumā piegādātas LAMILUX lūkas  dabiskajam apgaismojumam. Augstais LAMILUX produktu  tehnoloģiskums ļaus nākotnē-jebkurā momentā veikt lūku modernizāciju un uzstādīt mehānismus dabiskajai vēdināšanai vai/un dūmu novadīšanai.  


2012.gada 25.janvārī - Igaunija - uzņēmuma ANDREU BARBERA un BOS CELTNIECĪBA jaunais partneris - kompānija MEXIN BALTIC OÜ. Kompānijai pieder preču zīme "UKSED +", kas ļauj veiksmīgi sadarboties ar daudziem durvju ražotājiem.
Durvis ANDREU BARBERA Jūs varat iegādāties visā Eiropas kontinentā !!!


2012.gada 23.janvārī - Latvija, Rīga, Nīcgales iela 27 - Jaunā māja –uzstādītas tērauda durvis ANDREU BARBERA (Spānija) ražotāja- pilnībā aizverot visu ēkas perimetru. Šajā objektā tiek izmantotas NEO, NEO, ENSAMBLADA, TURIA (EI-60) durvis. Lai aizsargātu ēks siltinājumu, durvju uzstādīšanas vietās pielietoti uzņēmuma ANDREU BARBERA know-how - speciāls metāla papildrāmis.
ANDREU BARBERA- tie ir pārdomāti tehniskie risinājumi!!!


2012.gada 17.janvārī - Latvija, Rīga, Vestienas iela 2 - rekonstrukcija – LAMILUX lūkas integrētas jumtā-  dabiskajam apgaismojumam un dabiskajai. Mūsu pamatnēm ir siltuma caurlaidības koeficients 0,5 W / (m2K). Piecu lūku uzstādīšana aizņēma 4 darba stundas.
LAMILUX- tas ir augsts tehnoloģiskums un kvalitāte !!!


2012. gada 13.janvārī - Latvija, Madonas novads, Sauleskalns, Katlu iela 1А - koģenerācijas stacijas ēku būvniecība - ir piegādatas lūkas dabiskajam apgaismojumam un vēdināšanai, dūmu novadīšanai (pilna sistēmas komplektācija) saskaņā ar EN12101-1.
Šajā pasūtījumā tiek izmantotas LAMILUX produkcijas komplektācijas iespējas- dūmu novadīšana ar pneimatisko atvēršanu, dūmu novadīšana a elektrisko atvēršanu (D+H Mehatronic pievadi) un vēdināšana ar elektrisko atvēršanu!!!


2012.gada 5. janvāri - Latvija, Rīga, Nīcgales iela 27 - Jaunā māja - ir piegādatas un tiek montētas tērauda durvis no Spānijas ražotaja-
ANDREU BARBERA. ANDREU durvis – izmēru precizitāti, augsta kvalitāte un ilgtermiņa ekspluatācija!!!


2012.gada 3.janvāri - Latvija, Rīga, Vestienas iela 2 - rekonstrukcija – piegādātas LAMILUX lūkas dabiskajam apgaismojumam un vēdināšanai.
Mūsu pamatnes ir izgatavotas no stiklašķiedras, nosiltinātas ar poliuretānu rūpnīcas apstākļos,  tām siltuma vadītspējas Koeficients =0,5 W / (m2К).


 
           
LV-1035, Rīga, Purvciema iela 18 Tālr. 67817047; Faks 67817048 bos.c@dot.lv

Skype Me™!