English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

2013.gada 16.decembris - Latvija, Valmiera - "Valmieras stikla sķiedru rūpnīca" - rūpnīcas jauno korpusu būvniecībā tiks izmantota LAMILUX dūmu novadīšanas sistēma saskaņā ar EN12101-2. Uzņēmums BOS CELTNIECĪBA kopā ar Uzņēmēmumu SCO Centrs veiks dūmu novadīšanas sistēmas uzstādīšanu saskaņā ar EN12101-2. LAMILUX tehnoloģijas –tā ir augsta kvalitāte un uzticamība !!!2013. gada 14. novembris - Latvija, Rēzekne - metālapstrādes uzņēmums LEAX - tiek pabeigta ražošanas telpu paplašināšana- uzņēmums BOS Celtniecība kārtējo reizi  uzvarēja konkursā par LAMILUX dūmu novadīšanas sistēmas piegādi. LAMILUX- tā ir garantēta Vācijas kvalitāte cilvēku drošībai !!!


2013.gada 2. novembris - Latvija, Rīga, Tvaika ielā -
ALDARIS (dzērienu un alus ražotne, Carlsberg Group uzņēmums) - BOS CELTNIECĪBA speciālisti pabeiguši uzstādīt dumulūku un dūmu izplūdes sistēmu saskaņā ar EN12101-2. Tagad rūpnīcas ALDARIS noliktavas atbilst Eiropas ugunsdrošības standartiem. LAMILUX priekšrocības  - augsta tehnoloģiskā efektivitāte un uzstādīšanas, ekspluatācijas vienkāršība !!!


2013. gada 29. Oktobrī - Latvija, Starta iela 5 - ceļu būves uzņēmums VIA. BOS CELTNIECĪBA speciālisti veica vecu un bojātās alumīnija konstrukcijas nomaiņu uz LAMILUX F100 jumta lūku ar izmēru 1.5m*3.0m. LAMILUX produkcija - tās ir jaunākās tehnoloģiju  inovācijas jumtiem !!!


2013. gada 17. septembrī– Latvija, Rīga, Tvaika iela- ALDARIS (Alus darītava un bezalkoholisko dzērienu rūpnīca). Carlsberg grupas uzņēmums – uzstādīti un noregulēti Vācijas uzņēmuma STOEBICH ugunsdrošie aizkari FIBERSHIELD E. Izgatavošanas laiks aizņēma 2 nedēļas, montāžas darbi tika veikti 3 darba dienu laikā. Ugunsdrošības normu izpilde, augsts tehnoloģiskums un montāžas vienkāršība- tā ir STOEBICH produkcija !!!


2013.gada 29.augusts - Latvija, Rīga, Brīvības iela 200 - BOS CELTNIECĪBA uzņēmums, izmantojot LAMILUX izstrādnes  veica dabiskā apgaismojuma un vēdināšanas sistēmu modernizāciju sporta apģērbu veikala telpās. Ugunsdrošības sistēma veikalā atbilst stingrajām EN12101-2 normām !!!


2013.gada 27.augusts - Latvija, Jūrmala,  Mellužu prospekts Nr.9 – Viesnīca rekonstrukcijai tiek izmantota  jaunā LAMILUX  produkcija - lūkas F100 ar stikla iestiklojumu. F100 ar stikla iestiklojumu  ir savā klasē labākais ar energoefektivitātes rādītāju - 1,1 W/m2 K !!!


2013.gada 1.augusts - Latvija, Rīga, Tvaika iela. - uzņēmuma ALDARIS Carlsberg Group alus darītava - lai izpildītu ugunsdrošības standartus STOEBICH (Vācija) uzņēmums kopā ar BOS CELTNIECĪBA veic uguns un dūmu aizsardzības aizkaru FIBERSHIELD E projektēšanu, izgatavošanu un piegādi izejvielu un gatavās preces uzglabāšanas noliktavās. Inovatīvās  STOEBICH  izstrādnes jau daudzus gadus tiek izmantotas visā Eiropā un tās jau ir pierādījušas savu nepieciešamību ārkārtas situācijās !!!


2013.gada 14.maijs - Latvija. Rīga - Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca - pabeigta LAMILUX jumta lūku uzstādīšana. Daļa lūku – caurspīdīgas, daļa - matētas. Matētas lūkas novērš tiešo saules staru iekļūšanu darbavietā, tapēc nav nepieciešamas papildus aptumšošanas sistēmas. LAMILUX virsgaismas lūkām ir labākais siltuma zudumu koeficients Eiropā. Vienkāršs dizains un viegla LAMILUX produktu uzstādīšana – tā ir garantija uz ilgmūžību un uzticamību !!!


2013.gada 25. marts - Latvija, Alūksne – piegādāta un uzstādīta dūmu novadīšanas lūku  sistēma jaunajā veikalā "TOP" saskaņā ar EN12101-2 standartu. Pēdējo 5 gadu laikā LAMILUX produkti jau uzstādīti neskaitāmās Latvijas vietās. Mūsu klienti izvēlas augsto LAMILUX kvalitāti !!!


2013.gada 18.martsPaldies, ka apmeklējāt mūsu stendu Būvniecības izstādē MĀJA 2013 Ķīpsalā (14-17/03/2013) - Pilna informācija par izstādēm šeit !


2013.gada 26 februāris - Latvija, Rīga, Tvaika ielā. - uzņēmuma ALDARIS Carlsberg Group alus darītava uzņēmums LAMILUX kopā ar BOS CELTNIECĪBA veic projektēšanu, izgatavošanu un piegādi dūmu novadīšanas lūku sistēmām saskaņā ar EN12101-2, izejvielu un gatavās preces uzglabāšanai noliktavās. LAMILUX sistēmas daudzajos ekspluatācijas gados ir apstiprinājušas savu kvalitāti visā Eiropā !!!


2013. gada 21 februāris- Latvija, Rīga- Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca - Uzņēmums Lamilux kopā ar BOS Celtniecība veica F100 lūku izgatavošanu un piegādi dabiskajai vēdināšanai un telpu apgaismojumam rekonstrukcijas ietvaros. Diemžēl lūkām kuras uzstādītas agrāk ir lieli siltuma zudumi un ir nepieciešama to nomaiņa. LAMILUX produkcija nākotnē ļaus krietni samazināt siltuma zudumus !!!


2013.gada 13.februārī - Latvija, Rīga, Dzelzavas iela 6 - Jauns veikals MAXIMA būvniecības stadijā - BOS CELTNIECĪBA uzņēmums beidz dumu lūku uzstādīšanu un drīz beigs  dūmu novadīšanas sistēmu montāžu saskaņā ar EN12101-2. Pievērsiet uzmanību- LAMILUX lūkam ir labākais siltuma zudumu koeficients Eiropā !!!


2013.gada 4.februārī - Latvija, Liepāja, Atslēdznieku ielā 16/18 - tiek piegadātas LAMILUX lūkas un dūmu izplūdes sistēmas saskaņā ar EN12101-2 ražošanas ēkai. Jau trīs gadus SIA “UPTK” - atpazīstams būvniecības uzņēmums Liepājā - atzīst LAMILUX kvalitāti un savos objektos izvēlas LAMILUX lūkas un sistēmas. BOS CELTNIECĪBA uzņēmums veic šo sistēmu un produktu uzstādīšanu un nodrošina garantiju. Šajā  laika periodā nav bijusi nevienas reklamācijas un pretenzijas par LAMILUX produkciju !!!


2013.gada 14-19 janvāris - Vācija, Minhene SCM - Starptautiskā celtniecības izstāde BAU-2013 - mūsu partneris Hoesch BAUSYSTEME iepazīstināja ar inovācijām ēku siltināšanā. Hoesch BAUSYSTEME – viens no zināmākajiem tērauda celtniecības materiālu ražotājiem no Eiropas – sendviča paneļi, profilētas loksnes, ventilējamās fasādes, aditīvie pārsegumi. Garantēti ekspluatācijas rādītāji- tā ir  HOESCH BAUSYSTEME kvalitāte !!!


2013.gada 14-19 janvāris - Vācija, Minhene SCM - Starptautiskā celtniecības izstāde BAU-2013 - 33 gadus kompānija STOEBICH nodrošina dūmu un uguns aizsardzību visā pasaulē. Stendā tika prezentēti jaunie STOEBICH inovatīvie risinājumi. STOEBICH uzņēmums var pasargāt jūs no ugungrēka  līdz 240 minūtēm (EI30,EI60,EI90,EI120,EI240). Stenda apmeklētāji un eksperti kārtējo reizi pārliecinājās un apstiprināja – STOEBICH - tā ir aizsardzību pret dūmiem un uguni, aizsardzība kura ir paslēpta ēkas konstrukcijās !!!


2013.gada 14-19 janvāris - Vācija, Minhene ICM - Starptautiskā celtniecības izstāde BAU-2013 - liels skaits ekspertu apmeklēja LAMILUX  - vecākais dūmu novadīšanas sistēmu un jumta gaismas konstrukciju ražotājs Eiropā. Kompānijas LAMILUX zinātniskās un tehniskās attīstības centrs – jaunajā jumta loga modelī ir piemērota jaunā tehnoloģija termiskās izplešanās kompensācijai. Pievienotajās fotogrāfijās redzams LAMILUX, BAU-2013 izstādes stendā. Pievērsiet uzmanību jumtiem izstādes zālēs ICM - LAMILUX nodrošina dūmu izplūdi visā izstāžu centrā Minhenes ICM Messe. Mēs pateicamies jums par izrādīto interesi LAMILUX! LAMILUX- tā ir Aktīva Enerģijas Pārvaldība ar Dienasgaismas Elementiem !!!


2013. gada 10. janvārī – Latvija, Rīga, Dzelzavas iela 6 - jaunais būvniecības objekts- MAXIMA veikals - uzņēmums LAMILUX kopīgi ar  BOS CELTNIECIBA uzvarējuši konkursā par lūku un dūmu novadīšanas sistēmu (saskaņā ar EN12101-2) izgatavošanu, piegādi un montāžu. MAXIMA tirdzniecības tīkls jau vairākos veikalos izmanto LAMILUX produkciju. Garantēta Vācijas kvalitāte un siltumzudumu koeficenti ļauj ēkas ekspluatācijas procesā ieekonomēt uz siltuma patēriņa ekonomijas !!!


2013.gada 7.janvarī - Latvija, Rīga - Latvijas Universitātes bibliotēkas rekonstrukcija – uzstādītas uzņēmuma LAMILUX lūkas dabiskajam apgaismojumam. Ģenerāluzņēmējs RE&RE apliecinājis LAMILUX produkcijas  augsto kvalitāti un vislabākos siltuma zuduma rādītājus visā Eiropā !!!


 
           
LV-1035, Rīga, Purvciema iela 18 Tālr. 67817047; Faks 67817048 bos.c@dot.lv

Skype Me™!