English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Mūsu uzņēmuma "bos celtniecība" vēsture būvniecības nozarē sākusies jau 2002. gadā. Ir SIA "Biznesa Optimālā Sadarbība "Celtniecība"" priekštecis, kā ģenerāluzņēmējs ir realizējis virkņi celtniecības objektu. Visi celtniecības objekti ir pabeigti augstā kvalitātē un norādītajos termiņos, kas apstiprina mūsu uzņēmuma uzticamību.
Kopš 2008. gada SIA "Biznesa Optimālā Sadarbība "Celtniecība"" ir kļuvis par LAMILUX GmbH pārstāvi Latvijā un Igaunijā - ieguvis tiesības izplatīt zenīta logus, gaismas un lentveida konstrukcijas, stikla jumtus, siltuma un dūmu novadīšanas sistēmas.
No 2009.gada mēs esam sākuši strādāt, kā
ThyssenKrupp Steel Europe AG distributors Baltijā. No 2012 gada ThyssenKrupp Steel Europe AG izmaina nosaukumu uz HOESCH BAUSYSTEME. Mēs piedāvājam sendvičpaneļus, nesošās profilētās loksnes, aditivu parsegumus autostavvietas un jaunākās progresīvās tehnologijas no Europas kompānijas HOESCH BAUSYSTEME - ir līderis Eiropā, kā tērauda celtniecības materiālu ražotājs..
No 2010.gada augusta
Mums ir jauns partneris no Vācijas - Stöbich BRANDSCHUTZ Gmbh. Produkcija - Ugunsdrošos aizkarus no nedegoša auduma. Europas līderis ugunsdrošībā
No 2010.gada septembra Mums ir jauns partneris no Spānija - ANDREU BARBERA - daudzfunkcionālas, ugunsdrošās un durvis dzīvojamām telpām no tērauda. Mēs esam  pārstāvis visās Baltijas valstīs.

Uzņēmums SIA "Biznesa Optimālā Sadarbība "Celtniecība"" savā darbībā vadās pēc godīgas partnerības principa, piedāvājot Pasūtītājiem maksimālas iespējas nosprausto mērķu sasniegšanai.

 
           
LV-1035, Rīga, Purvciema iela 18 Tālr. 67817047; Faks 67817048 bos.c@dot.lv

Skype Me™!