English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

Musu partneris - HOESCH BAUSYSTEME (ThyssenKrupp Bausysteme) celtniecības materiāli no tērauda
HOESCH Bausysteme kompānija – Eiropas mēroga vadošais celtniecības materiālu- fasāžu un jumta segumu (no lokšņu tērauda ar organisko pārklājumu) ražotājs. 
HOESCH Bausysteme pārvērš simtgadīga pasaules koncerna ThyssenKrupp inovācijas ekspertu lēmumos, rūpnieciskajai un virszemes komerc celtniecībai, piedāvājot unikāli specializētus risinājumus arhitektiem, inženieriem, projektētājiem un būvniekiem, četru produkcijas līniju ietvaros- CreativeLine, SpecialLine, ClassicLine un ArcticLine. Aktīvi tiek strādāts pie tērauda pilnveidošanas kā celtniecības materiāla, piedāvājot inovatīvos risinājumus- atbildot uz mūsdienu arhitektūras izsmalcinātajām prasībām.

Bos Celtnieciba ir Thyssen Krupp parstavis Latvija

Lejupielādēt failu (pdf) par HOESCH (ThyssenKrupp) Bausysteme produkciju

Kvalitātei ir izšķiroša nozīme. Jo īpaši tas ir aktuāli, kad runa ir par celtniecības materiāliem.  HOESCH (ThyssenKrupp) Bausysteme produkti tiek pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei, tiem ir atbilstoši sertifikāti- īpaši drošības jomā.

Video par HOESCH (ThyssenKrupp) Bausysteme produktiem

Kā uzticams mūsu pasūtītāju partneris, mēs nodrošinam:

  • - Ekspertu konsultācijas
  • - Palīdzību problēmu risināšanā
  • - Precīzus piegādes termiņus

Pilna Informācija - katalogs un tehniska informācija (.pdf)

Atšķirībā no konkurentu produkcijas,  HOESCH (ThyssenKrupp) Bausysteme ir sertificēts ES un apstiprināts ar sertifikātiem  DIN 4108, DIN EN 13501-1, DIN18 807, DIN 4102-2,3 materiālu klase D0, D1 un D2.
Dažu veidu paneļu siltumvadītspēja nepieciešamības gadījumā var sasniegt (pēc DIN EN ISO 6946) – 0,11 W/m2K.

Skaņisizolācijas paneļu sistēmas nepieciešamības gadījumā sniedz iespēju samazināt skaņas caurlaidību sienām līdz 34 dB, pie paneļa garuma līdz 16m.
Variējot ar metāla biezumu, iespējams apmierināt praktiski visas klienta prasības, piedāvājot plašu krāsu, toņu gammu, nepasliktinot kvalitāti un termiņus.
Nepārspējama vācu kvalitāte ir neapstrīdama visā pasaulē, precizitāte ražošanā un aprēķinos tiek apstiprināta, HOESCH Bausysteme un ThyssenKrupp  produkcijai kalpojot klientiem gadiem.


 
           
LV-1035, Rīga, Purvciema iela 18 Tālr. 67817047; Faks 67817048 bos.c@dot.lv

Skype Me™!