English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian

LAMILUX dūmu novadīšanas  sistēma RWA (EN 12101-2)

Siltuma un dūmu novadīšanas (RWA) ierīces ugunsgrēka gadījumā kļūst par izšķirošo faktoru cilvēku un īpašuma aizsardzībai. Automātiskas un no kopējā  elektrotīkla neatkarīgas, ar roku iedarbināmas siltuma un dūmu novadīšanas ierīces ugunsgrēka gadījumā rūpējas par ātru dūmu novadīšanu un siltuma izkliedēšanu. Tas palīdz efektīvi  cīnīties ar ugunsgrēkiem, aizsargāt cilvēkus, ēkas un īpašumu. Droša siltuma un dūmu novadīšanas iekārtu funkcionēšana tiek noteikta ar standartu EN 12101-2. Zenīta virsgaismas logi ir rūpniecības, administrācijas un sabiedrisko ēku klasika, kurās nepieciešams dabiskais apgaismojums. Pēdējās desmitgades laikā LAMILUX ar saviem zenīta virsaismas logiem esam spējuši būtiski izmainīt slīpo jumtu tēlu. LAMILUX piedāvā lielu dažādību un elastīgu pieeju: zenīta virsgaismas logi kuri ražoti pēc pasūtījuma raksturlielumiem, no standarta rūpnieciskajiem līdz sarežģītiem speciāliem risinājumiem. Zenīta virsgaismas logi sastāv no pamatnes, kura veic savienojuma funkciju ar jumta konstrukciju, un caurspīdīga kupola. LAMILUX kupoli ir vairāk nekā „gatava prece”. Mūsu pamatnes ir izgatavoti no GRP gan uzsilda rūpnieciski poliuretāna un piemīt Siltuma vadītspēja Koeficientā =0,5 W / (m2К).

MĒS piedāvājam Jums –

virsgaismas logus
dūmu lukas
gaismas joslus
gaismas sienas
dūmu novadīšanas sistēmas RWA
automatiku RWA un SHEVS

LAMILUX virsgaismas logus dūmu lukas gaismas joslus gaismas sienas dūmu novadīšanas sistēmas RWA automatiku RWA un SHEVS*** Lejupielādēt JAUNU failu (pdf) par LAMILUX produkciju

!!! Pievērsiet uzmanību - Iespējamie izdevumi mainit nekvalitativus  produktu  jumta,
ir nesamērojams, salīdzinot ar iespēju izvēlēties pareizu lēmumu !!!

Kā zināms,no tā, cik apgaismota telpa ir ar dabīgo dienas apgaismojumu, tik arī efektīvi un produktīvi strādā visi šā uzņēmuma darbinieki. Pēdējo gadu laikā Latvijā un Igaunijā, kā arī visā pasaulē, lielāku popularitāti gūst dienas gaismas sistēmas: jumta logi, stikla piramīdas, arkveida dizains un virkne citu atvasinājumu no virsgaismas logiem. Virsgaismas logu tipu daudzveidība, kuru piedāvā LAMILUX kompānija, ļauj optimāli izmantot visu Jūsu ēkas jumta platību, tadā veidā efektīvi apvienojot telpas apgaismojuma spilgtumu, ka arī visa projekta izmaksas.
Jāatzīmē, ka dabiskā apgaismojuma izmantošana ļauj panākt ne tikai augstākminēto, bet arī ieekonomēt uz apgaismojuma rēķina, kas vēlāk izpaužas naudas izteiksmē.
LAMILUX uzņēmumam, kurš izstrādātājis un ražo augstas kvalitātes dienas gaismas sistēmas, dūmu un siltuma novadīšanas sistēmas, kā arī vadības tehnoloģijas, elektropatēriņa apzināšana un tās ekonoisks patēriņs ir svarīgs būvniecības nozares attīstības virziens. Dienas gaismas sistēmas, ēkā kalpo par gaismas, svaiga gaisa, siltuma avotu, tādā veidā tām ir liels potenciāls prātīgai un efektīvai elektropatēriņa vadībai. Kā tas tiek realizēts praksē, kā tiek nodrošināts ēkas optimāls energobalanss, iespējams uzzināt ar LAMILUX dienas gaismas sistēmu palīdzību.
Informācija ieejama šeit -
www.lamilux.com

Apskatieties jaunākās ziņas

Uzņēmuma "Biznesa Optimālā Sadarbība "Celtniecība" darbības pamatā ir godīgas partnerības principi, nodrošinot saviem klientiem maksimālas iespējas nosprausto mērķu sasniegšanai. 
           
LV-1035, Rīga, Purvciema iela 18 Tālr. 67817047; Faks 67817048 bos.c@dot.lv

Skype Me™!