English (United Kingdom)Russian (CIS)Latvian
 ANDREU BARBERA Ugunsdrošās durvis
ANDREU BARBERA Ugunsdrošās durvis
ANDREU BARBERA Daudzfunkcionālas durvis

ANDREU BARBERA Daudzfunkcionālas durvis

ANDREU BARBERA Ieejas durvis

ANDREU BARBERA Ieejas durvis

 
 
 
 

Uzņēmums ANDREU BARBERA strādā kopš 1970 gada, piedāvājot saviem klientiem jaunus augstākās kvalitātes produktus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas tirgū.
Mēs piedāvājam Jums  durvis no Spānijas ražotāja ANDREU BARBERA, durvis piegādājam tieši no ražotāja par rūpnīcas cenām.
Mūsdienīgas ražošanas sistēmas un lieliskā ANDREU zinātnisko pētījumu komanda, ļauj atbilst sarežgītajam tirgum kurā nepārtraukti aug prasības pret kvalitāti. Kvalificētā vadības sistēma, kura kontrolē projektēšananas, ražošanas un tērauda durvju un to aksesuāru pārdošanas procesus visus virzienos, ir sertificēta AENOR (Spānijas standartizācijas un sertifikācijas asociācija) saskaņā ar UNE-EN-ISO 9001-2000 (starptautiskais kvalitātes sertifikāts).
Šobrīd ANDREU trīs tērauda durvju kategorijas:  daudzfunkcionālas, ugunsdrošās un durvis dzīvojamām telpām kopā ar plašu aksesuāru un piederumu spektru. ANDREU specializējas arī individuālo pasūtījumu izgatavošanā, kas ļauj 100% apmierināt mūsu klientu vēlmes.
Andreu durvis ir speciāli paredzētas uzstādīšanai  viesnīcās, slimnīcās, veselības aprūpes iestādēs, publiskajās ēkās un būvēs, stacijās, līdostās, mācību iestādēs, kultūras iestādēs, sporta un aktīvas atpūtas centros kā arī lauksaimniecības un pārtikas ražošanas ēkās.

*** Lejupielādēt JAUNU failu (pdf) par ANDREU produkciju

Ugunsdrošās durvis

Mūsdienās Drošība- galvenais uzdevums un pienākums arhitektiem un dizaineriem .
Drošība sākas ar apdomīgu un adekvātu struktūras materiālu un komponentu izvēli, tādu kā, piemēram, - ugundrošās durvis- būtiski aizsargājošu elementu pret uguns postošo spēku.
Tā rezultātā , saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, izmantot ugunsdrošās durvis noteiktās vietās ir obligāta.
Tāpēc ANDREU izstrādā un pilnveido ugunsdrošo durvju plašo spektru.
Pēc sekmīgi izietām ugunsdrošības pārbaudēm , ANDREU durvis ir sertificētas pēc ugunsdrošības klasēm EI 30; EI 60; EI 90 un EI 120  saskaņā ar  EN 1634-1:2001.

 Daudzfunkcionālas durvis

Daudzfunkcionālu durvju komplekti ir paredzēti visu veidu dzīvojamo, ražošanas un noliktavu telpu ēkām, skolām, sabiedriskām ēkām, un cita veida ēkām.  Šīs durvis irļoti funkcionālas un ideāli  piemērotas sekundārajām, veikalu durvīm utml.. ANDREU bija pirmais uzņēmums kurš pirmais sāka ražot šā tipa durvis.

Ieejas durvis

Tehniskās precizitātes pielāgošana jaunajiem projektiem, lai apmierinātu katras mājas un arhitektūras projekta prasības-tā ir "atslēga" jaunu dekoratīvo risinājumu  atrašanai tērauda durvju jomā.   Augstākās kvalitātes produktu personalizācija, kombinējot tērauda drošību ar formas izsmalcinātību , sargājot apkārtējo vidi- šobrīd tā ir pati lielāka problēma sabiedrisko ēku durvju rūpnieciskajā dizainā.

ANDREU ir novirzījis visus savus spēkus kvalitatīvu produktu ražošanā, koncentrējoties uz jaunievedumiem un individuāliem projektiem. Lai piedāvātu jaunas idejas mūsu klientiem, viņu projektiem un garantētu katra jaunā modeļā kvalitāti, mēs attīstam:
Tehnoloģija ANDREU ļauj palielināt ražošanas kapacitāti, piemērot produkcijai augstu universalitātes līmeni un nepārtraukti palielināt jaunās produkcijas asortimentu.

 Pilna informācija par ANDREU produkciju atrodama www.andreu.es

Kopā ar ANDREU, mēs strādājam , lai atvērtu jaunas durvis nākotnei !!!

 

Bos Celtnieciba ir ANDREU BARBERA parstavis Latvija

 
           
LV-1035, Rīga, Purvciema iela 18 Tālr. 67817047; Faks 67817048 bos.c@dot.lv

Skype Me™!